Loading...
Loading...
Menu

Filozofia firmy

Zarządzanie marką

Firma Fashion Marketing Investment Group Sp. z o.o. tworzy zespół doświadczonych specjalistów z branży modowej. Nasza wiedza na temat światowych trendów, współpraca z czołowymi markami i projektantami pozwala na kreowanie i przenoszenie mody na ulicę oraz zaspokajanie społecznej potrzeby wyróżnienia się.

Nowoczesne stylizacje

Jesteśmy firmą, dla której styl ma pierwszorzędne znaczenie. Zarządzamy znanymi markami i promujemy modę wielkiego formatu w Polsce.

Top of the top

W naszym portfolio znajdziecie Państwo marki z najwyższej półki. Wysokiej jakości materiały oraz stylizacje prosto ze światowych wybiegów. Zobacz sam co to znaczy moda.

Ludzie

Najważniejsi dla nas są ludzie. Zarówno pracownicy jak i Klienci. Skupiamy się na obsłudze każdego Klienta i dajemy mu to czego na prawdę potrzebuje.

Cel – nowoczesny styl

Zmieniamy nie tylko rzeczywistość świata mody w Polsce ale także każdej osoby, która wchodzi do naszych sklepów. Kreujemy indywidualne stylizacje.

Czas na biznes

Moda wymaga uwagi, śledzenia trendów, kreowania marki i zaufania Klientów, poświęcamy temu 100% naszego czasu i nakładów, bo tylko dzięki temu osiągamy najlepsze efekty.

Poprzez ciągłe poszukiwanie nowych brandów rozszerzamy nasz asortyment i zaskakujemy najnowszymi trendami mody. Już niebawem do listy marek dołączą kolejne.

Zapraszamy do kontaktu w sprawach nawiązania współpracy biznesowej.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości