Loading...
Loading...
Menu

Nowa kolekcja Pierre Cardin Wiosna/Lato 2016 już dostępna w naszych Salonach. Poniżej inspiracja kolekcji oraz link do naszej galerii gdzie będziecie mogli zapoznać się z pełną kolekcją.

Inspiracje kolekcji – Mężczyzna:

Codziennie mamy do czynienia ze standardowymi regułami mody. Nie dotyczą one jednak każdego z nas ani też każdej okazji, a i same reguły są rzeczą względną. Potrzebujemy stylowej bezkompromisowości, aby zminimalizować kontrast między modą biznesową a casualową i połączyć biznes z podróżowaniem i sportem. Naszą inspiracją jest mężczyzna, który identyfikuje się z modą lifestylową, jednoczącą kreatywne elementy i detale z komfortem i elastycznością, i nadającą się do noszenia we wszystkich sytuacjach życiowych. Tę myśl interpretujemy w ramach nowych edycji, które różnią się od siebie ideą i stylem.

Inspiracje kolekcji – Kobieta:

Inspiracją sezonu jest duch lat 70. z całą skalą błękitów nieba od spranego sky blue przez sky bleach i vintage blue aż po czysty dark blue. Kwiatowe nadruki harmonijnie łączą się z efektami zużycia. Pomarańczowe kwiaty na tkaninie Blue Denim, florystyczne wzory i prążki, egzotyczne liście czy kolorowe hafty kwiatowe tworzą fantastyczną mieszankę. Koraliki czy przeźroczyste cekiny zdobią sprane tkaniny Blue Jeans. Krój spodni jest wąski, uzupełniony w pasie specjalną listwą guzikową. Do stylu lat 70. nawiązują również spodnie bootcut z naturalnego denimu, wystrzępione i farbowane techniką batiku, oraz jeansy Skinny z dekoracyjnymi, stebnowanymi efektami zniszczenia. Nowością  jest  lekki  denim  letni  o  wysokiej  elastyczności,  naturalnie  sprany,  który  zapewnia  maksymalny  komfort.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęćkliknij tutaj

edgedoll.com