Loading...
Loading...
Menu

Pokaz kolekcji Lidii Kality na sezon wiosna-lato 2016

Pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality „Urban Jungle” na sezon wiosna-lato 2016 uświetnił galę 17. edycji plebiscytu Doskonałość Mody magazynu Twój Styl. Uroczystość odbyła się 21 stycznia na MIŃSKIEJ 65.

Projektantka, znana z tego, że jej każda kolekcja to nowa opowieść, nowa inspiracja i zupełnie inny świat, tym razem zabrała zaproszonych gości do afrykańskiej dżungli. Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji URBAN JUNGLE stały się podróże Lidii Kality do Afryki. Przeglądając albumy ze zdjęciami z Zimbabwe czy Botswany projektantka postanowiła skontrastować klasyczne elementy miejskiej, damskiej garderoby ze stylem etno. Wszystko w bardzo we współczesnym klimacie. W kolekcji dominują motywy zwierzęce, owady, które wkradają się na koszulki i bluzy, ale zestawione z fasonami w stylu glamour, w tym przypadku są to ultra kobiece fasony smokingowe.

Biel, czerń, etniczne motywy łączone są z tkaninami, w których chętnie prezentowałaby się dziewczyna Indiany Jonesa. Dominuje paleta spranych beży, zieleni w odcieniu khaki wzbogaconych o skórzane, ciężkie dodatki: paski, szelki, efektowne uprzęże.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć oraz filmu z pokazu – kliknij tutaj

 

NOWA KOLEKCJA LIDII KALITY!!

 

 

edgedoll.com